Rubrika: Web

Nebezpečí Pro-Ana webů

Všichni jsme jistě schopni ze sebe vymáčknout základní charakteristiku mentální anorexie a bulimie, tedy dvou nejčastějších poruch příjmu potravy. Tato onemocnění se kolikrát střídají a svému majiteli tak způsobují ještě více zdravotních problémů.
Většina z nás se také shodne na tom, že internet jako takový je místo plné zajímavých a užitečných informací. Většinou. Jak byste ovšem reagovali, kdybyste se dozvěděli, že na síti existují takzvané Pro-Ana a Pro-Mia weby? Pojďme si blíže prohlédnout, o co se zde vlastně jedná.
kalorické jídlo
Stránky nesoucí tyto názvy se vyžívají v propagování anorexie a bulimie nikoli jako nemocí, nýbrž jako životních stylů. Můžete tu najít jak tipy na hubnutí, zvracení a cvičení, tak i skupinové diskuse, kde dívky jedna druhou podporují a snaží se navzájem udržet v tomto „pravém“ životním stylu.
Nejez po 17. hodině. Nikdy nepij kalorie. Jez nahá před zrcadlem, bude ti připadat nechutné každé sousto. Takovéto perličky se zde dají najít. Šokující, že ano? Před zveřejněním také neuniknou jídelníčky uživatelek, kolikrát s nižším kalorickým denním příjmem, než je doporučeno pro 3leté dítě. Hlásají, jak se cítí skvěle a jak jsou spokojeny s výsledky, jež jim porucha jezení přináší, a že jsou všemi deseti pro pokračování v zajetých kolejích.
snaha o zhubnutí
Neuvědomují si, že tyto nemoci jsou velmi závažné, velmi obtížně léčitelné a nezřídka kdy mohou končit smrtí. Pro léčbu je nutná včasná hospitalizace, navýšení hmotnosti a setkání s terapeuty, psychology a jinými odborníky, ale hlavně stoprocentní odhodlání postiženého uzdravit se, což se v této komunitě hledá jen velmi těžko.
Možná vás napadá otázka Co s tím my můžeme dělat? Odpověď zní přihlížet. Můžeme však zkusit do rozhovorů s našimi dětmi zapojit také téma poruch příjmu potravy. Toto je asi ta nejúčinnější možná prevence, o žádné jiné náš svět zatím ještě neví.

Categories: Web

Vyberte si správnou půjčku

Pokud jste se rozhodli vzít si půjčku, je to čistě jenom vaše věc. Do toho vám nikdo, snad jedině s výjimkou osob vám nejbližších, nemá co mluvit. Ovšem než tak učiníte, měli byste každopádně zvážit všechna pro a proti. A když už to musí být, vsadit na takový typ půjčky, kde vám hrozí nejméně nepříjemností.
Pokud máte například nízké příjmy a k nim dejme tomu i nějaký ten záznam v registru dlužníků, měli byste rovnou zapomenout na úvahy o půjčce od banky. Protože tyto skutečnosti jednoznačně povedou k tomu, že vaše žádost bude zamítnuta. Protože banky chtějí jen takové žadatele, u nichž je už na první pohled zřejmé, že jsou dostatečně spolehliví a solventní a že tedy splní své závazky. Kdežto ten, kdo má minimum peněz a k tomu už dříve zhřešil, s úspěchem počítat nemůže.drobné mince v hábli
A pokud půjčku přesto chcete, měli byste se obrátit na nebankovní sektor a zvolit něco jako nebankovní hypotéka. Což je na rozdíl od toho před chvílí zmíněného produkt vhodný i právě pro někoho takového, pro člověka, který se zrovna nemá moc čím chlubit.
Taková nebankovní společnost sice žádá, aby jí byla za půjčené peníze dána do zástavy nemovitost odpovídající hodnoty, tedy taková, z níž postačí žadateli půjčka ve výši nanejvýš sedmdesát procent její odhadní ceny, ovšem má to i svoje plus. A sice to, že díky této zástavě nemovitosti nejsou žadatelé nikterak přísně prověřováni a poskytovatel této půjčky se tak klidně spokojí i s někým, jehož nízké příjmy postačí na splácení splátek, jež mohou být díky velmi dlouhé době splácení sníženy na absolutní minimum, a zrovna tak nemusí nebankovní společnosti vadit ani nějaký ten méně závažný záznam v registru dlužníků, pokud tento jasně nenaznačuje, že bude při splácení na obtíž.platební karta
A tak si tu i nepříliš solventní jedinec může přijít na docela hezké peníze. Jež posléze může splácet třeba až po dobu třiceti let, je-li to zapotřebí. Protože nebankovní společnost se v tomto žadateli přizpůsobí. A klidně nejen v tomto.
A tak chcete-li si už půjčit, volte s rozumem. Nebankovní hypotéka je s velkou pravděpodobností to nejlepší, co si můžete vybrat.

Categories: Web

Podnikatelský úvěr, který vám zachrání vaše řemeslo

Podnikání není vůbec jednoduchý sektor, a proto moc dobře víme, že se musíme našim klientům plně přizpůsobit. Nebankovní sektor má tu výhodu, že u nás to jde! My se můžeme snažit přizpůsobit, a proto se také můžeme snažit o to, aby u nás byl každý klient spokojený a dostal úvěr. Právě získání úvěru je tím největším oříškem. Aniž se to může takt zdát, tak v dnešní době je hodně věcí, například záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků, kvůli kterým nemusíte v běžné bance půjčku získat.

čisté peníze

Proto jsme zde my, naše česká spolehlivá společnost, která dokáže tolerovat záznamy v registrech dlužníků a dokonce přimhouří oko i nad nulovým daňovým přiznáním. To vše nevadí. Důležité je, abyste dokázali své závazky splácet!

Nebankovní hypotéky bez registru jsou výhodné finanční produkty, které si mohou sjednávat právě podnikatelé, firmy nebo OSVČ. Lidé, kteří podnikají, mají založenou živnost nebo vlastní firmu, se mohou snadno dostat do finančních problémů, a proto nabízíme výhodné podnikatelské úvěry s nízkou splátkou a garancí úrokové sazby.

Máme řešení na každou situaci

Zastavíte nemovitost a získáte peníze. Většinou se jedná o výši částky až do 70% z odhadní ceny nemovitosti. Ručit přitom můžete jakoukoliv nemovitostí, takže do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek, chatu, chalupu, komerční objekt, či jakoukoliv budovu nebo třeba také halu a garáž.

  • Specializujeme se na lidi, kteří mají záznamy v registrech. Tito lidé často potřebují velké finance k tomu, aby si s dluhy mohli poradit. Buďto je trápí exekuce nebo měli v minulosti nějaký drobný prohřešek a nyní si potřebují půjčit, ale v bance to bohužel nejde, právě kvůli jejich škraloupu.
  • Naše práce je zaměřená na tyto klienty, kterým se snažíme pomoci. Ovšem vyřízení je jednoduché, snadné a rychlé a to všechno bez zbytečného papírování.

reálná částka

  1. Doba splatnosti až 30 let.
  2. Žádné poplatky předem.
  3. Odhad zdarma.
  4. Předčasné splacení bez sankcí.
  5. Až 70% z odhadu nemovitosti.
  6. Nenahlížíme do registrů.
  7. Nevadí ani nízké daňové přiznání u podnikatelů. 

Categories: Web

Jde to i bez starostí

Pokud si chcete půjčit peníze, tak byste měli popřemýšlet nad tím, na koho se s touto svojí žádostí obrátíte. Je jasné, že se mnozí obracejí na banky, problém je ale takový, že banky odmítají každého, kdo není zrovna ideálním žadatelem, což je docela velký problém, který jen tak nepotěší.

nový dům

Jestli si chcete půjčit peníze například na sjednocení svých dluhů do jednoho z důvodu snížení splátek či máte zápis v registru dlužníků, tak je jasné, že pro Vás banky nebudou zrovna ideálním řešením. Naštěstí ale existují i nebankovní společnosti, které Vám toho mohou hodně nabídnout, na to se spolehněte. Třeba taková americká hypotéka bez registru by pro Vás mohla být zaručeně vhodnou volbou, tak proč něčeho takového nevyužít? Jedná se o půjčku, jejíž získání není nějak náročné, stačí se zaručit nemovitostí a peníze jsou Vaše, navíc se vyhnete mnoha kontrolám a zařizování.

Vyhněte se kontrolám
Když víte, že by pro Vás mohly kontroly registrů dopadnout nepříliš dobře, tak si buďte jistí tím, že se na takovou volbu můžete naprosto spolehnout. Vyhnete se nepříjemným kontrolám, nemusíte se s ničím potýkat a ušetříte si mnoho starostí, to je jistota. Využijte tedy těchto možností a postarejte se o to, abyste si skutečně přišli na své.

vila

My už se rádi postaráme o Vaši spokojenost a zajistíme, abyste získali finance, které potřebujete. Nemusí to být tak náročné, když zrovna víte, na koho byste se měli obrátit, na to se spolehněte. Využijte tedy toho, co tu pro Vás je, a můžete si být naprosto jistí tím, že budete velice spokojeni a nebudete muset ničeho litovat. My už pro Vás vytvoříme takovou půjčku, která bude vyhovovat Vašim požadavkům a možnostem, takže s jejím splácením rozhodně nebudete mít problémy. Vše se dá zařídit snadno a rychle, stačí jenom vědět, na koho byste se měli obrátit, na to se spolehněte.

Categories: Web

Hypotéka nemá být zátěž, ale pomoc

Život není peříčko, a proto není divu, že si ho všichni chceme zpříjemnit. A existuje několik zaručených způsobů, jak to udělat. Můžeme si najít anebo postavit skvělé bydlení. Můžeme rekonstruovat svůj starý byt a vytvořit si moderní, a hlavně pohodlné prostředí pro život. Můžeme si pořídit nějaký chytrý či praktický spotřebič, který nám usnadní práci anebo nás alespoň bude bavit. Anebo můžeme vyrazit na dovolenou, abychom si konečně pořádně odpočinuli.

úvěr

Je jisté, že každý z nás by si v daném seznamu našel něco, co se ho týká a co by také uvítal. A mnoho lidí by tento seznam nepochybně ještě výrazně prodloužilo. Ovšem mnohem lepší než jen snít, je pustit se do plnění našich přání. Vždyť to jediné, co k tomu ve většině zmíněných případů potřebujeme, jsou pouze peníze.
Jenže v tom je právě zakopaný pes. Peníze se staly alfou a omegou našeho života, všechno se kolem nich točí. Ovšem jen málokdo má dostatek peněz k tomu, aby si mohl dovolit uskutečnit své sny. A těm, kteří je nemají, nezbývá nic jiného než si na realizaci svých snů půjčit.

zisk

A pokud je vám už nyní jasné, že nemá smysl, abyste kvůli své půjčky chodili do banky, protože by vás tam stejně odmítli, tak si rovnou na internetu najděte webové stránky nebankovní společnosti, která pro vás udělá, co jen bude v jejích silách. Vyplňte online formulář a nezapomeňte k němu přiložit několik fotografií své nemovitosti, kterou se za svou půjčku zaručíte. Čím bude větší a v lepším stavu, tím více peněz získáte. Pokud tedy potřebujete sáhnout opravdu hluboko do kapsy, zvolte hodnotnější nemovitost do zástavy anebo pokud ji nemáte, tak přesvědčte někoho z rodiny či ze známých, aby vám v tomto směru pomohl. Uvidíte, že toho nebudete litovat – za výhodnou nebankovní hypotéku si budete moci pořídit to, po čem toužíte a navrch získáte i příznivý úrok a rozumnou dobu splatnosti.

Categories: Web