Podnikání není vůbec jednoduchý sektor, a proto moc dobře víme, že se musíme našim klientům plně přizpůsobit. Nebankovní sektor má tu výhodu, že u nás to jde! My se můžeme snažit přizpůsobit, a proto se také můžeme snažit o to, aby u nás byl každý klient spokojený a dostal úvěr. Právě získání úvěru je tím největším oříškem. Aniž se to může takt zdát, tak v dnešní době je hodně věcí, například záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků, kvůli kterým nemusíte v běžné bance půjčku získat.

čisté peníze

Proto jsme zde my, naše česká spolehlivá společnost, která dokáže tolerovat záznamy v registrech dlužníků a dokonce přimhouří oko i nad nulovým daňovým přiznáním. To vše nevadí. Důležité je, abyste dokázali své závazky splácet!

Nebankovní hypotéky bez registru jsou výhodné finanční produkty, které si mohou sjednávat právě podnikatelé, firmy nebo OSVČ. Lidé, kteří podnikají, mají založenou živnost nebo vlastní firmu, se mohou snadno dostat do finančních problémů, a proto nabízíme výhodné podnikatelské úvěry s nízkou splátkou a garancí úrokové sazby.

Máme řešení na každou situaci

Zastavíte nemovitost a získáte peníze. Většinou se jedná o výši částky až do 70% z odhadní ceny nemovitosti. Ručit přitom můžete jakoukoliv nemovitostí, takže do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek, chatu, chalupu, komerční objekt, či jakoukoliv budovu nebo třeba také halu a garáž.

  • Specializujeme se na lidi, kteří mají záznamy v registrech. Tito lidé často potřebují velké finance k tomu, aby si s dluhy mohli poradit. Buďto je trápí exekuce nebo měli v minulosti nějaký drobný prohřešek a nyní si potřebují půjčit, ale v bance to bohužel nejde, právě kvůli jejich škraloupu.
  • Naše práce je zaměřená na tyto klienty, kterým se snažíme pomoci. Ovšem vyřízení je jednoduché, snadné a rychlé a to všechno bez zbytečného papírování.

reálná částka

  1. Doba splatnosti až 30 let.
  2. Žádné poplatky předem.
  3. Odhad zdarma.
  4. Předčasné splacení bez sankcí.
  5. Až 70% z odhadu nemovitosti.
  6. Nenahlížíme do registrů.
  7. Nevadí ani nízké daňové přiznání u podnikatelů.