Tablety do bazénu jsou nedílnou součástí každé domácnosti, která si přes léto může na své zahradě užívat vlastního koupání. Máte také bazén, ve kterém si rádi zaplavete? Velkou nebo menší variantu? Nezáleží na velikosti, každý si užije pobyt v bazénu po svém, ať už dlouhým plaváním ve větším typu nebo jenom čvachtáním, či pobytem ve vodě na lehátku nebo s dětmi se zábavou a smíchem v menším typu.
bubliny ve vodě.jpg
Abychom se vždy koupali a dováděli v osvěžující čisté a hygienicky nezávadné vodě, je potřeba mít na paměti, že nesmíme zapomínat na důkladné čištění. Naštěstí v dnešní době nemusíte po jednom dni celý objem vody vypustit, plachtu vydrhnout a druhý den opět napustit, to by bylo velice neekologické a také neekonomické, ale můžete jednoduše použít tabletu, která vodu ochrání před nežádoucími škodlivými vlivy z prostředí.
Voda se v podstatě nekazí, ale mohou v ní začít bujet choroboplodné zárodky. Do vody se dostává z prostředí prach, špína a další nečistoty, které vodu znehodnocují, proto je potřeba, abychom ji udřeli v optimálních hodnotách a nekoupali se v bažině. Ta vy vám opravdu po nějaké době z vody mohla vzniknout.
krytý plavecký bazén.jpg

Používání tablet je tak snadné

Tablety do bazénu 3v1 jsou skvěle přizpůsobené, abyste na nic nezapomněli a přitom dali vodě přesně to, co potřebuje, aby mohla zůstat průzračně čistá a nezávadná. Navíc touto formou máte to nejjednodušší dávkování, které existuje.
ü Tablety 3v1 jsou třísložkové.
ü Obsahují speciální účinné složky – Chlor Triplex.
ü Ve vodě zajistí optimální koncentraci aktivního chloru.
ü Potlačují růst řas.
ü Likvidují nežádoucí nazelenalý odstín vody.
ü Podporují eliminaci zákalu a projasnění bazénové vody.
ü Další výhodou, kterou nesmíme zapomenout zmínit, je, že neovlivňují hodnotu pH vody.
1) Pro menší domácí bazény se hodí typ o hmotnosti 20g – takzvaný mini.
2) Pro střední a větší domácí typy doporučujeme používat přípravky o hmotnosti 200g – takzvané maxi.