Vždycky jsem snila o tom, že ze mě bude vášnivá cestovatelka. Jako malé dítě jsem měla pořízené dva deníky, kam jsem si psala, když jsem někam s rodiči cestovala. Tedy sice to nebylo žádné nic extra, jak je to nyní, že lidé cestuji po celém světě, ale byla jsem ráda, když mě maminka s tatínkem vzali na nějaké české hrady a zámky. A cestování pro mě byla velká záliba a taky koníček. Nedokázala jsem si představit, že bychom třeba dva týdny byly bez nějakého výletu a byla jsem taky velmi ráda, že i mí rodiče na tom cestování byli závislí. Takže se mohu pochlubit tím, že v sedmi letech jsem už měla objeté snad všechny hrady a zámky v naší České republice. Jezdili jsme tam velmi často, například na hradě Kokořín jsem byla už třikrát. A protože tam se mi líbilo nejvíce. Musím říct, že nejvíc a jsem si oblíbila zámky.

Cestování miluji.

Třeba zámek Hluboká. Tam jsem byl a už tolikrát, že bych to ani ne počítala. Nicméně ale tak jako dítě jsem ráda cestovala tam, kde jsou krásné dětské věci. Byli jsme už několikrát v dětských koutcích. Tam mě to moc baví a jako dítě jsem si to velmi užívala. Kolikrát jsme tam i někde v hotelu přespali. A nyní si říkám, že až budu pracovat a budu mít hodně peněz, tak budu cestovat taky.

V letadle jsem byla mnohokrát.

Samozřejmě, že vezmu někdy své rodiče sebou, ale chtěla bych sama procestovat svět. Protože mí rodiče prý už nikam daleko moc cestovat nechtějí. Tak jsem si řekla, že budu cestovat sama. Chci procestovat celou Afriku a jižní Ameriku. Tady ty dva kontinenty jsou můj sen. Tak jsme zvědavá, jestli si na tyto skvělé a velké cesty ušetřím. Nebo jsem si řekla, že budu psát deníky z cest a třeba mi vyjdou pak knižně. A já pak takhle za peníze budu moct cestovat stále dokola, dokud mě to nepřestane bavit. No, pokud někdy mě to přestane bavit. Jiné koníčky než cestování, totiž nemám. A vás baví cestování? Kam byste nejraději cestovali? Moje první samostatná cesta bude někam k moři, kde si pořádně odpočinu.