Opravdu by mě zajímalo, jak lidé třeba například vnímají krásu. Protože krása se říká, že je věčná. Ale zase někdo říká, že krása je pomíjivá. Takže když na tom tak přemýšlím, tak to nedává vůbec žádnou logiku a někdy si říkám, jak nějaké pověry anebo další podobné věci říkadla, dávají smysl. Tohle třeba například nedává smysl a přijde mi to spíše jako paradox. A taky dost možná to mysleli lidé tak, že vnitřní krása je věčná a že vnější krása je pomíjivá. Abych pravdu řekla, tak tohle už by sedělo a mělo by to být taky víc a pravdivě, než kdyby to bylo naopak anebo to bylo myšleno dohromady.

Krása záleží na každém z nás.

Nezdá se vám? Nebo ještě k tomu něco chybí? Myslím si, že nějaké chyby to určitě má, protože i tak v nedokonalosti je krása. Takže nakonec to taky dopadlo tak, že jsem začala chodit v kosmetičce, abych byla stále krásná. Nikdy není pozdě na změnu nebo na celkovou péči. Taky mě velice těšil fakt, že jsem si našla přítele, který taky o sebe pečoval. Znám taky několik lidí, kteří vždycky říkají, že chtějí vypadat skvěle a svěže a cítit se fit, ale nic pro to bohužel nedělají. Nebo dělají, ale vždycky jenom chvilku.

Krása je viděna vždy jinak.

Znám případy, vždy třeba lidé začali chodit ke kosmetičce a taky ke kadeřnici, ale vydrželi to vždycky pouze třeba dva anebo tři měsíce a potom to vzdali. Prý je to nebaví anebo je to stálo hodně peněz. Tohle je sice pravda, protože já chodím ke kosmetičce, která mě Vyjde na patnáct stovek měsíčně. Proto tam chodím už jednou za šest týdnu, abych zase neutratila všechny našetřené peníze. Ale řeknu vám, že kosmetická péče je velice příjemná a já si vždycky u toho odpočinu nejenom fyzicky, ale také psychicky. A věřte, že opravdu každý člověk krásu vnímá jinak než třeba vy, takže krása se vždycky různí. A nikdy na krásu nerezignujte. Krása je i ta vnitřní, tak nezapomeňte.