Vymyslet zábavný program na oslavu není tak snadné, jak se může zprvu zdát. Každá oslava je jiná, a žádá si své. Když se ale nepřipravíme, může to dopadnout katastrofou, kdy se nikdo nebaví, a my jsme za špatné hostitele. Jak tedy vymyslet program, a jaké máme možnosti?

Zábavné hry

Člověk je tvor hravý, a to obvykle v každém věku. Můžeme tedy část programu složit z her, které budou na míru upraveny dle typu oslavy. Na svatební oslavu se hodí hry na poznávání (jejichž hlavními účastníky jsou obvykle novomanželé), které zabaví celé osazenstvo. Na narozeninové oslavě to můžou být i deskové hry typu aktivity, party alias, nebo monopoly. V případě oslavy úspěšného zakončení studia se pak přímo nabízejí hry vědomostní.

mikrofon na karaoke

Magická oslava

Na oslavu si můžeme pozvat speciálního hosta, který všechny skvěle pobaví. Že je kouzelník vaskouzelnik.cz zábavou pouze pro děti? Nesmysl. Skvělé kouzelnické triky zaujmou hosty každého věku, zvlášť, když je kouzelník do svých kousků také zapojí. Volte ale jen profíka, aby nenastal nechtěný trapas. Perfektní volbou na oslavy je osvědčený kouzelník Martin Kellman, který kromě kouzlení a modelování balónků zaujme například skvělým moderátorským umem, schopností improvizace, mikromagie, a kouzla, která se budou odehrávat přímo ve vašich dlaních.

kouzelník s kartami

Karaoke

Dalším oblíbeným tématem večírků pro všechny věkové kategorie může být i karaoke. Zazpívejte si spolu oblíbenou píseň, zasoutěžte si o nejlepší vystoupení, a zkrátka se bavte. Budete potřebovat mikrofon, obrazovku s textem, a hudbu.

Tombola

Nemusí se jednat o klasickou tombolu, v níž budete prodávat lístky za peníze. Můžete lístky jednoduše rozdat, a do tomboly pak přidat vtipné dárky, typu dětské překvapení (propíchnuté prezervativy), notebook (poznámkový blok), nebo romantickou večeři (čajové svíčky a konzerva).

A nakonec nezapomínejte na to, že jde o to se uvolnit a bavit se. Napjatého hostitele nikdo neocení.