Žijeme ve velmi rychlé době. Jak se říká v populárním úsloví, není čas, ztrácet čas. U podnikání to platí mnohonásobně. Než začít běhat po notářích, úřadech, Obchodních soudech, řešit jejich připomínky, sbírat razítka, zjišťovat například, zda vámi vybrané jméno společnosti s ručením omezeným lze vůbec použít, jestli se nepodobá jiné, již fungující společnosti, je vhodnější, rychlejší a levnější si společnost, jako takovou koupit.

prodej firmy

Jedná se o takzvané ready made společnosti. Společnosti, které jsou sice založeny, ale jsou založeny za jediným účelem. Za jejich prodejem. Tyto společnosti nikdy v ničem nepodnikaly, nečerpaly úvěry, nemají žádné závazky. Jsou to tedy bezpečné společnosti. Jejich koupě nepřináší žádná rizika.

Firmy na prodej v Ostravě Kancelar29 jsou firmy s jediným společníkem a jediným jednatelem. Jediné, co je ke koupi ready made společnosti zapotřebí, jsou vaše osobní údaje a ověřený podpis, k čemu stačí zajít na nejbližší Czech Point. Ten najdete na nejbližší poště. O zbytek se postará firma, která společnosti ready made prodává. Okamžitě po podpisu listin, jsou potřebné dokumenty doručeny na Obchodní soud, který provede změnu údajů v něm zapsaných. Společnost je od tohoto okamžiku vaše, i když se změny v Obchodním rejstříku projeví do 14 dní.

A je hotovo

Prodejem hotové společnosti s ručením omezeným, tedy společnosti ready made nabídka prodejce nekončí. Prodejce vám může nabídnout další služby. Může vám poskytnout sídlo pro vaši novou společnost i služby takzvané virtuální kanceláře.

To vám usnadní start, protože virtuální sídlo, respektive kancelář, je tím nejlevějším sídlem, jaké vůbec existuje. Za pár stovek měsíčně máte, nejen údaj pro zápis do Obchodního rejstříku, ale i celý balík služeb k této službě navázaných. Jde hlavně o luxus notifikace přijaté pošty. Ta, nejen že je registrována a vy jste o ni informováni, ale zároveň je obsah dopisů skenován a ve formátech PDF poslán na váš e-mailový účet. Vy tak nepřicházíte o nic důležitého.