Slyšeli jste už někdy o romantickém stylu v oblékání? Jedná se o styl, který sluší mnoha ženám, a to především kvůli tomu, že podtrhuje jejich ženskost, křehkost a vyzdvihuje jejich přednosti. Tento styl si samozřejmě může každá žena upravit k obrazu svému, tak, aby se v něm cítila co nejlépe. Pojďme se ale podívat na některé zásady a pravidla, která k romantickému stylu oblékání patří

Pro romantický styl jsou symbolem krajky, volánky, mašličky, výšivky a různé romantické vzory. Oblečení nebývá příliš přiléhavé, na druhou stranu ani příliš volné. Většinou se jedná o měkké, Splývavé materiály. Látky, které jsou oblíbené, jsou například hedvábí, satén, žerzej nebo samet.

dívka

Co se potisku týče, nenajdete tu žádné velké, divoké vzory nebo obrázky. Obvykle se dává přednost droboučkým vzorům, jako jsou například květiny, puntíky nebo úzké proužky. Snažte se co nejvíce zapomenout na tmavé barvy. Pro romantický styl jsou typické barvy světlé, jemné, v neutrálních či pastelových odstínech. ani příliš zářivé barvy, jako třeba rudá nejsou příliš žádoucí. Důležité je, abyste se při oblékání držela umírněná, a nepřeháněla to s různými mašličkami nebo volánky. Poté už by to nepřipomínalo romantický styl, ale vypadala byste jako karikatura na panenku.

šaty

Do romantického stylu patří volnější halenky s jemným vzorem nebo třeba krajkovou ozdobou. Halenky jsou v tomto stylu více žádoucí než třeba obyčejná trička. Pokud zvolíte sukně, Neměli by být příliš obtáhlé ale ani naopak příliš volné. Samozřejmě by měli lichotit vašemu typu postavy. Skvěle budou vypadat i sukně v áčkovém střihu. Kalhoty by měly být volné a od boku by se měly rozšiřovat. Na tolik oblíbené džíny v tomto stylu není příliš prostoru. A nesmíme zapomenout na šaty. Romantický styl se přímo vyznačuje nejrůznějšími druhy šatů. Takže pokud jste milovnice šatů, bude pro romantický styl pravděpodobně to pravé pro vás. Pokud si chcete nakoupit nové oblečení do svého romantického šatníku, můžete využít slevu About you 25 Zelené slevy.