Bez mobilního telefonu já osobně už bych se vůbec neobešla a nevím jak vy, ale já mobilní telefon beru jako denní chleba. Pokaždé, když se vzbudím, tak mám ruce první mobilní telefon. Vy se ptáte, proč. Jenomže já mám na mobilním telefonu budík, takže je logické, že mobilní telefon je úplně to první, co vezmu do rukou. Já se za to nestydím, a dokonce to takhle dělá i můj přítel. A taky moje sestra a další sourozenci. Mám čtyři sourozence. Opravdu si spolu rozumíme a taky si opravdu každý den voláme. Takže abychom si vždycky obvolali všichni sourozenci, tak taky to je opravdu hodně telefonátů za den. Taky jsi velice často volám s mámou anebo s babičkou a dědou, takže mobilní telefony bych u nás v rodině ani nespočítala. A když to tak vezmu, tak já a můj bratr a taky táta máme každý dva mobilní telefony.

S mobilem i pracuji.

Protože máme takovou práci, kde potřebujeme taky pracovní mobilní telefon. A kdybych měla mít jenom jeden mobilní, kde bych měla soukromé hovory a taky pracovní hovory, tak by mě mobilní telefon vyzváněl asi nonstop. Protože kdykoliv, když mám volno, tak pracovní mobilní telefon vypínám, aby mě stále někdo neotravoval. Protože jednou jsem počítala, já za den vezmu třicet pracovních hovorů a deset soukromých hovorů. Tak si představte, to množství, že já bych vlastně musela celý den jenom volat a mít v ruce mobilní telefon.

Mobil mám stále u sebe.

A asi by mě z toho upadlo ucho. Je opravdu hodně lidí, kteří pracují tak, že obvolávají klienty anebo s nimi hovoří a řeší různé neshody a nebo nabízejí různé výrobky. Proto je mobilní telefon opravdu hodně důležitý, pro mě tedy určitě. Někdy přemýšlím o tom, že bych si možná pořídila ještě třetí mobilní telefon. Kolikrát se mi totiž stane, že se mi vybije náhle jeden z mobilních telefonů a já jsme pak hodně nervózní. Když nemám online mobil, tak jsem hodně nesvá.