Pokud jste rodičem, jistě chcete pro své ratolesti jen to nejlepší. Mnoho dětí má ve svém volném času mnoho koníčků, a tak se po posledním školním zvonění vydávají na různé kroužky, jako je keramika, třídní sbor, nebo třeba cizí jazyky. Každé dítě má vlastní záliby a samozřejmě také jiné talenty, mnoho dětí však touží po tom, aby uměli zpívat. Pokud i Vy máte doma malého hudebníka, který by si přál umět pořádně zpívat, a navíc třeba hrát i na kytaru, nebo jste Vy sami nadějnými umělci, jistě Vás bude zajímat, jak se i samouk může naučit hraní na kytaru jako zkušený kytarista.

kytara

Kytarová škola pro začátečníky je na našem území naprostou novinkou, přinejmenším tak v jejím smyslu a stylu výuky. Zde se může naučit hrát na kytaru naprosto každý, jak ti nejmenší, tak i dospělí, jejich rodiče, děti školou povinní, i pracující lidé. Jelikož se jedná o krátké, ovšem intenzivní lekce, nemusíte se bát, že by Vám čas, strávený hraním na kytaru, ubral na jiných aktivitách. Během dvaceti minut Vás, po několik dní, naučí nejen perfektně znát jednotlivé akordy, ale také zpěvu, i dalším věcem. Mimo hudební stránku se zde také naučíte ignorovat trému, lépe se motivovat, i lepšímu sebevědomí.

struny

Samozřejmostí je také nejen samotná hra na kytaru, ale také Vás, nebo Vaše potomky, naučí jednotlivým písním. Ty nejznámější, a zároveň nejoblíbenější písně mohou být i pro Vás velmi jednoduché k hraní i zpěvu, a jste-li již pokročilejší hudebník, i pro Vás je nabídka jistě zajímavá. Pokud Vás někdy trápilo to, že nevíte, co vlastně hrát, co s pravou rukou, nebo zkrátka jen nemáte disciplínu pořádně trénovat, i to Vás zde naučí do posledního detailu. Obrovskou výhodu tak tvoří i názorná ukázka a odnaučení chyb, dále pak přesný časový rozvrh, i konkrétní určení doby, jak dlouho bude učení trvat, tedy konkrétně pouhých dvacet minut po dobu osmi týdnů.