Už jako malým dětem nám naše rodiče říkali, že čistění zubů je velice důležité a že by se nemělo podceňovat. Pokud jste na tyto rady dali a dodržuje čistění zubů, alespoň dvakrát denně, tak máte určitě zuby v pořádku. Samozřejmě to není psané pravidlo a mohou se Vám i tak udělat kazy, ovšem se jedná o ojedinělé případy. Ti co, však na čištění zubů kašlali, mají určitě mnoho problémů a pokud se je snažíte nyní vyřešit, není lepší možnost, než začít u dentální hygieny Praha.

Hygiena

Pokud jste nikdy nebyli na dentální hygieně, tak to nevadí. Po prohlídce, kdy Vám vezmou zuby rentgenem, tak Vám zjistí všechny možné kazy a pošlou Vás za zubařem. Ten sám zhodnotí, zde je potřeba dentální hygiena, či nikoliv. Pokud máte zuby zanedbané a máte je pokryté plakem a nánosem, tak Vás před samotným zákrokem pošle na hygienu. Pokud by to neudělal, byl by zákrok zbytečně zdlouhavý a těžko by se mu k zubu dostávalo. Nemusíte se však ničeho bát, dentální hygiena není nic hrozného, ale ba naopak. Zubům se pak příjemně uleví a vy se budete myslet, že máte snad nový chrup. Hygiena přitom trvá pouze půl hodinky a poté se můžete objednat na zákrok k zubařovi.

Hygiena

Dentální hygiena by se měla provádět v intervalech půl roku a nemělo by se na ní zapomínat. Ovšem, pokud dodržujete poctivé čištění a používáte mezizubní kartáček, tak se může hygieně i vyhnout. Vždy však záleží na to, jak moc dobrý chrup máte a jak moc se o něho staráte. Ovšem každý z nás má jiné zuby a i když máte perfektní péči, tak se může stát, že na hygienu budete muset, tak či onak. Zkrátka vždy je něco dané geneticky a zuby jsou pravým příkladem toho, že i když se o ně staráte, tak může dojít ke vzniku kazu.

Pokud tedy hledáte vhodnou dentální hygienu, tak se zkuste podívat na ordinaci na Praze 10. Nejen, že Vám udělají hygienu, ale také se postarají o to, abyste měli chrup v pořádku.