Chtěli byste mít oslavu se vším všudy? Pípa je objednaná, stejně tak sud dobrého piva a vy jste zjistili, že na velký bar zkrátka nemáte kapacitu proudu, ale nechce se vám kvůli tomu nikterak předělávat program? Jen pěkně zůstaňte u původního a užijte si to pěkně naplno. S námi to půjde.


bulb

Nabízíme vám perfektní pronájem elektrocentrály nebo generátoru, díky kterým byste mohli pohánět celou stavbu a k ní potřebné stroje, takže o osvětlení, hudbu, bar i třeba filmovou projekci budete mít postaráno.
Nemusíte mít strach, vše zajišťujeme s maximální klientskou pohodlností, takže vám generátor přivezeme, zprovozníme, a po ukončení vaší oslavy opět přijedeme, postaráme se o odpojení, naložíme a odvezeme zpět. Nemusíte být žádní zkušení technici, abyste toto všechno museli zvládnout sami. Jednoduše budete pouze využívat elektřinu, kterou potřebujete.

fest1

Žádný výpadek proudu vás neomezí

Ani cenově nejsou tyto služby nijak nedostupné, jak by se možná na první pohled mohlo zdát. Samozřejmě existují různé druhy centrál a generátorů, a podle nich se také odvíjí jejich cena. Pokud by vám stačil s menším výkonem, samozřejmě zaplatíte méně.
Kdybyste si chtěli nechat jen tak spočítat, na kolik by vás takové zapůjčení přišlo, určitě nás kontaktujte, protože kalkulaci vám uděláme zdarma a k tomu zodpovíme veškeré dotazy, které budete mít.
Samozřejmě u nás probíhá pravidelný servis elektrocentrál, takže vždy dostanete naprosto spolehlivou a perfektní jednotku, která nezklame. Je pro nás velice důležité, abyste byli spokojeni, takže neváhejte dlouhou dobu, a pokud máte nějaké přání, určitě nás kontaktujte, jsme vám plně k dispozici.
Taková nabídka se hodí mimo jiné i v případě, kdy vám ve firmě vypadne proud či je takový výpadek hlášen dopředu. Takový generátor dokáže vyprodukovat dostatek energie pro vaše počítače a další přístroje.