Už dávno vešlo v širokou známost, že při sexu nedosahují oba partneři zpravidla vyvrcholení současně. Jeden je vždycky dřív než ten druhý a jenom filmy nám tvrdívají, že to tak není. Takže je to vlastně běžná věc, realita, se kterou se musíme smířit.

Ale to neznamená, že by měl zůstat vždycky jeden z milujícího se páru neuspokojený. Nějak se to dá vždycky zaonačit, aby si oba přišli na své. Tedy možná s jednou výjimkou. A tou je situace, kdy má muž přece jenom příliš citlivý penis. V takovém případě je totiž muž uspokojený už v rekordně krátkém čase, což ale není důvod k radosti. Protože být rekordmanem v takovém případě znamená neužít si to. Než se muž naděje, přijde ejakulace, a jak všichni víme, po té už to mužům zase nějakou dobu nejde. Takže pak musí přijít ke slovu ruce nebo vibrátor… A to přece není ono, to není to pravé.

pár v posteli

Bylo by skvělé, kdyby se takový příliš citlivý muž dokázal se svým problémem nějak vypořádat. Kdyby prostě dokázal udělat něco, díky čemu by onu svoji přehnanou citlivost ztratil a získal díky tomu o něco větší výdrž. Jenže to není v možnostech žádného muže.

Ale něco dotyčný přece jenom udělat může. Může si pořídit a začít užívat Dapoxetin, což je přípravek, jímž se určitého znecitlivění genitálií u mužů dosáhnout dá.

dva v posteli

S takovým přípravkem se pak dosáhne vytouženého. Nebo aspoň maxima možného. Muž se vydrží déle milovat, tedy provozovat sex, aniž by vyvrcholil, a tím pádem dá nejen sobě, ale i své partnerce šanci si to užít. A to dokáže dělat se sexem a následnou rodinnou pohodou učiněné zázraky. Protože znáte to – i na kvalitě sexu závisí rodinné štěstí a pohoda. A kdo by chtěl zbytečně riskovat, že si manželka najde milence nebo rovnou uteče jenom proto, že s tím svým stráví při sexu tak málo času, že to ani nestojí za tu ztrátu času? Zejména když stačí oželet pár korun a je po problému.