Ať už míříte na několik dní do hlavního města za jakýmkoliv účelem, jistě vás zajímá otázka levného ubytování v Praze, které ale bude zároveň splňovat požadavky na určitý komfort. Právě s takovou nabídkou krátkodobého i dlouhodobého ubytování přichází náš hostel, který navíc nabízí i možnost rezervací garsonek a apartmánů zařízených moderním nábytkem, kuchyňskými kouty a nechybí ani vlastní sociální zařízení. Samozřejmostí je umístění TV v každém z našich pokojů.

Dívka s batohem na zádech

Pokud tedy například cestujete jako čtyřčlenná skupina, zarezervujte si ideálně apartmán s manželskou postelí a dalšími dvěma palandovými postelemi. Tyto pokoje jsou pohodlné a prostorné, takže se v nich budete cítit opravdu pohodlně i při dlouhodobém pobytu. Navíc v nich máte možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni.

Větší skupiny, (zájezdy turistů, nebo studentů) mohou využít dvou, až čtyřlůžkové pokoje typu STANDARD, s kuchyňským koutem, TV a sdíleným sociálním zázemím, které ovšem kompenzuje velmi příjemná cena za osobu na jednu noc pouhých dvě sta korun.

Jestliže požadujete o stupínek vyšší komfort, zvolte pokoj COMFORT, V němž naleznete vše, co obsahuje výše uvedený pokoj STANDARD, s rozdílem vlastního sociálního zázemí přímo v pokoji. Zde je cena stanovena na stále přijatelných tři sta korun za osobu na jednu noc.
Pohled shora na část postele a noční stolek

Naše zařízení nabízí i možnost dlouhodobého bydlení v nově zrekonstruovaných garsonkách a apartmánech, které pojmou od dvou až po osm osob. Garsonky je možno rezervovat po dobu jednoho, až deseti dnů, nebo vždy na celý měsíc. Dvoupokojové a třípokojové apartmány vždy na celý měsíc. Tento typ ubytování využívají zaměstnanci různých firem, které mohou při splnění daných podmínek využít námi nabízené slevy pět, až deset procent.

Více o cenách a dostupnosti pokojů naleznete na našich internetových stránkách.